Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Eğitim

Kan ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin Adıyaman, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu'nda Canım Ol Projesi kapsamında düzenlenen Kan ve Kök Hücre Bağışı Kampanyasını yerinde inceleyerek, kan bağışında bulundular.

Türk Kızılayı tarafından oluşturulan platformda öğretmenler ve velilerin katılımıyla kan ve kök hücre bağışı yapıldı. Toplumdaki farkındalığın artırılması amaçlanan etkinliği düzenleyen Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Abdulvahap Eyidil, düzenlenen etkinliğin hayat geçirilmesinin okulları adına iyi bir örnek olduğunu söyledi.

Kampanyaya, kendisi de bağışta bulunarak destek veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, Türk Kızılayı ve tüm insanlığa katkıda bulunmak üzere eğitim çalışanları ve velilere çağrıda bulunduklarını söyledi. "İnsanların en hayırlısı insanlık için faydalı olandır." diyen Cırıt, kanın yaşamsal önem taşıdığına dikkati çekti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, sonrasında okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun başarı durumuyla ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan Cırıt, eğitim öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri dinledikten sonra okulun bölümlerini gezerek incelemelerde bulunarak, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 Gönderen: haber
1665 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar