Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Kültür-Sanat

Kızılay’ın “Teşekkür ve Dayanışma Programı” 11 Nisan’daRamazan’da daha çok sofrayı bereketlendirmeyi hedefleyen Kızılay, “Teşekkür ve Dayanışma Programı” adı altında, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmak üzere 11 Nisan Pazar günü düzenleyeceği çevrimiçi etkinliğe hayırseverleri davet ediyor.
 
Ramazan Kampanyası’nın başlangıcını yapan ve milyonlarca insana milletin yardım elini uzatmayı hedefleyen Kızılay, hedefini daha ileriye taşımak için “Teşekkür ve Dayanışma Programı” adı altında interaktif çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek. Kızılay’ın sosyal medya hesapları üzerinden 11 Nisan’da saat 16:00’da başlayacak olan programda pek çok ünlü isim de yer alacak. Sanatçı, sporcu, siyasetçi, kanaat önderi gibi toplumun çeşitli kesimlerinin katılacağı ve yaklaşık 6 saat sürecek programda hem bağışçılar onurlandırılacak hem de bağışlar kabul edilecek.
 
Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’ın ev sahipliğindeki “Teşekkür ve Dayanışma Programı” Kızılay’ın İstanbul’da bulunan Afet Operasyon Merkezi’ndeki lojistik depolarından gerçekleştirilecek

 Gönderen: haberler
3796 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar